Alla Pugaczowa Tekst

Patrzysz na wypowiedzi wyszukane dla frazy: Alla Pugaczowa Tekst

Temat: Muzyka bardzo zagraniczna

ama napisała: http://justyna887.wrzuta.pl/audio/svk1qqvStH/alla_pugacheva_-_million_allyh_roz_wilk_i_zajac Bardzo piękna piosenka, a wokalistka wymiata, jako mała dziewczynka uwielbiałam Alle Pugachevą, a tą piosenkę to już w ogóle ubóstwiam "Million Allyh Roz" .Tekst piękny:)

Przepiękna piosenka posiadająca właśnie to "coś". Uwielbiam te klimaty.

Ja też i tekst rozumiem
Temat: Muzyka bardzo zagraniczna

http://justyna887.wrzuta.pl/audio/svk1qqvStH/alla_pugacheva_-_million_allyh_roz_wilk_i_zajac Bardzo piękna piosenka, a wokalistka wymiata, jako mała dziewczynka uwielbiałam Alle Pugachevą, a tą piosenkę to już w ogóle ubóstwiam "Million Allyh Roz" .Tekst piękny:)

Przepiękna piosenka posiadająca właśnie to "coś". Uwielbiam te klimaty.


Temat: Igra slov, Pugacheva i inne gwiazdy rosyjskiej muzyki...
Алла Борисовнa Пугачëва(Alla Borisowna Pugaczjowa-tak dokładnie)

Ur. 15 kwietnia 1949 w Moskwie - rosyjska piosenkarka, kompozytorka, aktorka, autorka tekstów, reżyser i producent muzyczny.

Ukończyła wydział dyrygentury chóralnej Szkoły Muzycznej im. M. Ippolitowa-Iwanowa w Moskwie oraz wydział reżyserii estradowej w Państwowym Instytucie Sztuki Teatralnej im. A. Łunaczarskiego w Moskwie (1981).

Tak krótko o niej:D

Jakaś fotka by się przydała ->>

Moim zdaniem najfajniejsze piosenki to:
(Tytuły tłumaczone polski:D)
-Rzeczny tramwaj
-Rosja
-Сто друзе(napisałam tak orginalnie=])

W następnej części info o kimś innym:DTemat: Dla kogo z nas KINO jest ulubionym zespołem?

W ten sposób nasi artyści (chyba należałoby napisać w cudzysłowie mając na myśli te różne Feel'e) odbierają sobie też wielkie źródło inspiracji.

Nie chcę tu robić tzw. "off - topa" ale zauważyłam na forum dość wyraźny pesymizm w postrzeganiu rodzimej muzyki. Zdaję sobie sprawę z tego, że duża część populacji naszego kraju słucha sobie wesołego bredzenia tego typu zespołów z "głębokim przekazem", ale mamy całkiem sporo ciekawych kapel czerpiących inspirację również z naszej kultury i mają one swoich fanów, co widać też na tym forum.
Z kolei kiedy podczas rozmowy z dziewczynami z Petersburga(!) na temat muzyki zapytałam o Kino, ujrzałam na ich twarzach dziwny wyraz konsternacji ("ee... chyba coś było takiego ale co...") i zaraz wróciły do tematu "Ałła Pugaczowa" :/. Zatem, moim zdaniem, nie ma co tak dramatyzować w kwestii naszego rynku muzycznego, bo i w Petersburgu są tacy co skaczą wesoło przy muzyce mało ambitnej a wzruszają się przy Pugaczowej (nie ujmując tej pani, ale to trochę inny wymiar, choćby w zakresie tekstów), a o Coju to może od wujka słyszeli albo jak w telewizji cover leci (tutaj być może ja dramatyzuję z kolei, ale tylko dla lepszego efektu )

Dodam tylko, że kocham Kino bardzo, ale szczęśliwie w ojczystym języku też mam czego posłuchać
Temat: 
Ikony Rosji


Książka Piotra Wdowiaka to krótkie teksty omawiają najważniejsze wydarzenia i postaci rosyjskiej polityki. Autor publikował je w tak poważnych pismach jak ‼Stosunki Międzynarodowe”, ale również w internecie. W książce przeczytamy więc na temat moskiewskich drapaczy chmur i szturmu rosyjskich milionerów na Londyn.
W drugiej części znajdziemy też ciekawostki, na przykład inicjatywy mające zwiększyć przyrost naturalny Rosji.
Są też sylwetki rosyjskich osobistości. Oligarchów, w rodzaju właściciela piłkarskiego klubu Chelsea, Romana Abramowicza i ‼króla aluminium”, zaufanego człowieka Kremla, Olega Deripaski. Artystów, jak Ałła Pugaczowa i ‼nasz Bohun”, Aleksander Domagarow. Dowiemy się, z jakiej dziury pochodzi, jedna z najbardziej wziętych modelek świata i żona lorda, Natalia Wodianowa. Poznamy też matematycznego geniusza, Grigorija Perelmana, który mieszka w rozwalającym się bloku w Sankt Petersburgu.
bs
Piotr Wdowiak, 
Ikony Rosji
Temat: Wasz ideał piosenkarki

Na widok Chylinskiej, k.d. lang i Ally Pugaczowej mam nogi na "za pietnascie trzecia" .

Ireth, ile razy wyznawałam Ci już miłość?

Piosenkarka ma mnie zachwycić swoim głosem, tekstami piosenek, melodyjnością utworów... Ciarki przechodzą mnie, gdy słyszę niektóre utwory Anny Marii Jopek
Temat: Duch Jacksona!
z pewnością był jednym z większych twórców obecnych czasów
oj polemizowałbym. tylko część piosenek Jacksona jest skomponowanych i napisanych przez niego (większość robiły różne inne osoby). zresztą wszyscy wiemy ze nie o teksty chodziło tylko o show. w muzyce Jacksona może 50% było jego (i to dość łaskawie mówiąc) a reszta to producent,ktoś od beatów, miksowania, pisania piosenek, choreografii itd. Jackson to był showman, ni więcej ni mniej w muzyce Pop wybitnych twórców jest jak na lekarstwo.

gdybyśmy stwierdzili że jednymi z większych twórców obecnych czasów są Jackson Madonna i Britney to wystawilibyśmy sobie dość przykre świadectwo...
więc może nie obrażajmy człowieka po śmierci
nie sądzę by można było kogoś obrazić faktami. ćpasz-umierasz.

ja rozumiem że szarganie pamięci zmarłych jest czymś strasznym ale nie przesadzajmy porównywanie tego do śmierci Papieża czy zabójstwa Kennedy'ego jest bezsensowne.

aż się boję co będzie jak Britney umrze... albo Ałła PugaczowaTemat: Czego słucham w tej chwili.

Pugaczowa - a. Ptica piewczaja

"Ty beskaniecznaja...ja ptica piewczaja, ja niemagu bez cibia"

Utwór z roku 1988

Już Cię kocham scynku! !

Poza najstarszymi i świetnymi: "Kuda uchodit dietstwo" i " Nie otriekajutsa lubja" - najbardziej podoba mi sie na tej płycie "Mary". Pugaczowa jest niezłą kompozytorką i niekiedy też tekściarką. Szkoda, że w wielu piosenkach tak dużo elektroniki - ale wtedy tak, niestety nagrywano.

PS - Jak tu się wstawia obrazki? Bo chciałem pokazać Ałlę po liftingu!

Mi bardzo odoba się utwór "Gołowa" jest bardzo fajny i ma łatwy tekst a czytąłeś ksiązke Piotrowskiego o Alle- polecam, a niestety nie wiem jak sie fotki wstawia.
PS
Mógłbym sie w Tobie zakochać? Tylko ty mnie rozumieszTemat: Piosenka, muzyka rosyjska
Ałła Borisowna Pugaczowa, rosyjska piosenkarka, kompozytorka, aktorka, autorka tekstów, reżyser i producent muzyczny. W 1975 roku, za interpretację piosenki Arlekino, otrzymała Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Złoty Orfeusz" w Słonecznym Brzegu,

<<<ARLEKINO>>>


Temat: Newsy
No i jeszcze jeden news wyszperany w sieci i przetłumaczony przy pomocy Translaticy.

Bilan został główną gwiazdą wieczoru "Eurowizji"
Gwiazdy Eurowizji znajdowały się w tych dniach na festiwalu "Sławiański Bazard" w Witebsku, gdzie dla uczestników i zwycięzców Eurowizji został urządzony specjalny koncert. Na to wydarzenie przyszło o wiele więcej widzów niż na występ solowy Galkina(chyba tego obecnego męża Ałły Pugaczowej).
Oczywiście, najgoręcej oczekiwano białoruskich artystów, którzy w różnych latach występowali na Eurowizji. Natalia Podolskaya, Ruslan Alehno, Dmitrij Czarownik przypomnieli swoje konkursowe utwory i zaśpiewali swoje nowe pioseni. A propos wszyscy zaczynali swą artystyczną drogę od "Sławiańskiego targu" i potem występowali na "Jewrofiesie".
Koncert gwiazd Eurowizji poprowadzili: znana białoruska piosenkarka- Anastasija Tichanowicz i rosyjski komentator sportowo-telewizyjny, który komentował transmisję ostatniej Eurowizji, Dmitrij Gubiernijew. W Letnim Amfiteatrze wystąpiło wiele zagranicznych gwiazd. Licznym pozostał w pamięci niezwykły tenor Izraelczyka Boaza, który ponownie pokazał na scenie swe wokalne mistrzostwo. Gorący macho Kostas Martakis przypomniał swój hit disco. Grupa Pirates Of The Sea z Łotwy zademonstrowała rozpalające pirackie, taneczne show. Ormiańska gwiazda Sirusho zaśpiewała zarówno przenilkliwą balladę, jak i swój dynamiczny kawałek "Qele, Qele"/
Ani Lorak podczas owacji publiczności zaśpiewała piosenkę, hit autorstwa Philipa Kirkorova- "Shady Lady". Podziękowała Rosji i Białorusi za głosy oddane na nią. Wiem, że wielu z was wysyłało esemeski na mnie! To dla mnie bardzo miłe! Dziękuję wam za miłość!
Ale główną gwiazdą wieczoru został oczywiście zwycięzca Eurowizji 2008- Dima Bilan. Artysta spędził dosłownie cały dzień, odsypiając w hotelu, jego numer był niewypielęgnowany. I do Letniego Amfiteatru przybył dokładnie na kwadrans przed swoim występem. Artystę powitały głośne okrzyki publiczności. Przyszło mu zaśpiewać "pod sklejkę", zresztą jak pozostałym artystom tego wieczoru. Ale po wykonaniu "Number One Fan" i "Believe", otoczony przez tłum skomlących wielbicielek z miejscowego fanklubu, Dima polecił zaśpiewać wszystkim razem.
I razem z dziewczynami, nawet nieznającymi angielskich tekstów, o świcie jeszcze raz zadźwięczało "Believe". Po czym Bilan starannie zebrał wszystkie bukiety, które otrzymał i opuścił scenę podczas owacji publiczności.
Temat: Dimowy przegląd prasy
Pewnie juz wszystkie widzialyscie ten artykul, ale to tak dla potwierdzenia, ze w artykule w "Bontiqe"jest blad. Tekst pogrubiony, to jest to o co mi chodzi, a dodatkowo podkreslony, to sedno sprawy.

Kim jest Dima Bilan?
Anna Żebrowska
2008-05-26, ostatnia aktualizacja 2008-05-26 09:00

Na rosyjskim portalu Lenta.ru tuż po ogłoszeniu wyników można było przeczytać, że prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew pogratulował już zwycięstwa w konkursie.
Pierwsze zwycięstwo Rosji w historii konkursu to drugi sukces Bilana, którego w Eurowizji 2006 wyprzedziła fińska grupa Lordi. Na rosyjskim portalu Lenta.ru tuż po ogłoszeniu wyników można było przeczytać, że prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew pogratulował już zwycięstwa w konkursie. "Dmitrij Miedwiediew jest przekonany, że konkurs Eurowizja 2009 odbędzie się w Rosji na najwyższym poziomie" - oświadczył przedstawiciel Kremla Aleksiej Gromow, bo według tradycji następny konkurs odbywa się w ojczyźnie ostatniego zwycięzcy.

Dima Bilan to pseudonim Wiktora Nikołajewicza Biełana, urodzonego w 1991 roku na głuchej karaczajo-czerkieskiej prowincji. Dzieciństwo spędził w Kabardyno-Bałkarii, uczył się w szkole muzycznej gry na akordeonie i śpiewał w chórze. Jego ciekawy tenor o rozległej skali docenił menedżer Jurij Ajzenszpis. To on wymyślił pseudonim, image, znalazł repertuar i w r. 2002 w konkursie Nowej Fali w Jurmale Dima Bilan zajął 4. miejsce. Pierwsze albumy - "Nocny chuligan" (2003), "Na skraju nieba" (2004) - uczyniły go stałym dostawcą hitów. Dalej były nagrody MTV Russian Music Awards (najlepszy wykonawca roku w Rosji na i Ukrainie) i MTV Europe, Człowiek Roku w rankingu internautów, drugie miejsce w konkursie Eurowizji 2006 i tytuł Rosjanina Roku, trzecie miejsce na liście "Forbesa" w kategorii rosyjskich celebrytów (po tenisistce Marii Szarapowej i pieśniarce Alle Pugaczowej). Jednocześnie karierze gwiazdy zagroził głośny proces: po nagłej śmierci Ajzenszpisa w 2005 r. wdowa uzyskała sądowne potwierdzenie licencji na markę produktu pod nazwą Dima Bilan i odsprzedała ją jednej z firm producenckich. Nabywca nie wykluczył, że na scenę z repertuarem Bilana wyjdzie inny wykonawca, a dotychczasowy może śpiewać tylko po zmianie pseudonimu, marki dżinsów i koloru włosów.Piosenkarz nie podporządkował się wyrokowi sądu, zwłaszcza że znalazł patrona w osobie biznesmena Jewgienija Baturina (szwagier mera Moskwy Łużkowa), którego żona Jana Rudkowska została nowym producentem i promotorem kariery Bilana. Po niedawnym rozwodzie Baturinów prawo do marki Dima Bilan i 5 mln dolarów odstępnego przypadło Rudkowskiej. Wiosną sąd moskiewski anulował też wyrok nakazujący zmianę pseudonimu i image'u i Dima Bilan w pełnej krasie stawił się w Belgradzie.

Źródło: Gazeta Wyborcza
Temat: ...nie mogĂŞ !!!!!!!!!!!!
Tak sobie "dumam" na tym postmodernizmem i wychodzi na to, że wła śnie w temacie S ŁUCHANIA MUZYKI, mógłbym się podpisa Ś pod hasłem postmodernizmu - radykalny pluralizm. Nie znaczy to, że słucham każdej muzyki jaka wpadnie mi w ręce, ale nie lubię jak szufladkuje się ludzi na gorszych i lepszych ze względu na preferencje muzyczne. Kiedy ś słuchałem ostrego metalu (dzi ś także lubię go posłucha Ś) i śmiano się, że słucham szarpidrutów. Teraz słucham lżejszego metalu, ale dowiaduję się, że to takie cukierkowe, takie przewidywalne, takie nijakie, nie przystoi człowiekowi inteligentnemu.
To samo dotyczy milionów słuchaczy disco polo, dance, pop, rocka, metalu, jazzu, bluesa, klasyki, rapu, hip-hopu. Zawsze znajdzie się kto ś, komu akurat nie odpowiada ta czy inna muza. Ok, często jest tak, że piosenki nie zmuszaj ące do my ślenia s ą łatwe, lekkie i przyjemne, ale ludzie lubi ą się bawi Ś, tanczy Ś, spiewa Ś. Niech kto ś tylko powie, że podczas wesela, po kilku głębszych nie bawi szalenie podczas gdy kapela gra disco polo. Nie uwierzę. Jestem pewien, iż wiele z naszych zachowan jest spowodowane my śleniem : a co o nas inni powiedz ą. Ulegamy modzie, chcemy by Ś "trendy" (nikt nie chce by Ś w grupie tych "gorszych") i st ąd bierze się niechę Ś do innych wykonawców, cho Śby nawet zarabiali miliony dolarów ze sprzedaży discopolowych płyt.
Doda i Mandaryna nie grzesz ą intelektem, ale nie powiem czasem lubię na nie popatrze Ś i posłucha Ś ich cyfrowo poprawionych głosików. Nie żebym był ich zagorzałym fanem, ale tak po prostu lubię ogl ąda Ś długowłose blondynki. Ta kwestia to z reszt ą też rzecz gustu, o którym jak wiemy się nie dyskutuje. To, że te dwie paniusie występuj ą na festiwalu jest zwi ązane z zapotrzebowaniem na tego typu rozrywkę i nic więcej. Widocznie olbrzymia większo ś Ś słuchaczy woli one damy, niż np. Pudelsów, TSA, Tomasza Stanko czy Orkiestrę Symfoniczn ą Polskiego Radia.

P.S. Pytanie dla seniorów:
Co takiego wielkiego pokazali np. Karel Got, Helena Vondrackova, Ałła Pugaczowa czy chociażby Marylka Rodowicz, że s ą lepsi od dzisiejszych idoli? Dla mnie te ich pioseneczki to typowe disco komuno, z tekstami o kolorowych jarmarakach, pięknej pogodzie, szalonym balu i innych pierdołach. Disco komuno, bo w tych czasach o niczym innym nie można było wtedy śpiewa Ś.
Ogólnie rzecz bior ąc to festiwal w Sopocie zawsze był jaki ś drugorzędny, bior ąc pod uwagę klasę wykonawców i ich pioseneczki.Temat: Jakiej muzyki ostatnio słuchacie moi drodzy polityczni?
Oj, pamiętam, jak kazała baba od rosyjskiego nam śpiewać "Żył da był adin karol".
I człowiek się zniechęcił.
...........................................................
napisał pewien gość z przekrwionymi cóśniecóś oczkami
a tytuł tego utworu brzmiał "Wsio mogut koroli?"

ale informuję tego gościa, ze to nie była bynajmniej piosenka.......... indoktrnująca politycznie a wręcz przeciwnie o .......miłośći co pisze w tekście jak wół :

Жил да был, жил да был,
Жил да был один король,
Правил он как мог страною
И людьми.
Звался он Луи Второй, звался он Луи Второй,
Но, впрочем, песня не о нем,

А о любви!

В те времена жила
Красавица одна,
У стен дворца она пасла гусей,
Но для Луи была
Милее всех она,
Решил Луи, что женится на ней.
Хо-хо! Хо-хо...

Все могут короли, все могут короли!
И судьбы всей земли вершат они порой,
Но, что ни говори, жениться по любви
Не может ни один, ни один король!
Не может ни один, ни один король!

"Я женюсь! Я женюсь!
Я женюсь! ", - Луи сказал,
Но сбежались тут соседи-короли!
Ой, какой же был скандал!
Ну какой же был скандал,
Но впрочем, песня не о нем,
А о любви!

И под венец Луи
Пошел совсем с другой,
В родне у ней все были короли, хо-хо!
Но если б видел кто
Портрет принцессы той,
Не стал бы он завидовать Луи!

Все могут короли, все могут короли!
И судьбы всей земли вершат они порой,
Но, что ни говори, жениться по любви
Не может ни один, ни один король!
Не может ни один, ни один король!

Ałła Pugaczowa śpiewała tę piosenkę w Sopocie w 1978. Zachwyciłem się nią wtedy
Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.